Co je Office 365 nebo M365?

Co znamená M365 (Microsoft 365), dříve jste také mohli znát jako O365 (Office 365). 

Jistě znáte Word, Excel a další Microsoft programy – souhrnně nazývané Office. Microsoft nabízí nejen tyto Office programy, ale i další užitečné nástroje pro spolupráci jako Teams, SharePoint weby, Planner a mnoho dalších. Hlavním rozdílem je úhrada na měsíční bázi pomocí licencí, které nastavujete dle aktuální potřeby. Dalších z mnoha výhod je cloudové řešení, které umožňuje nejen prostor pro uložení informací, ale i online spolupráci s vašimi kolegy.

Microsoft 365

Zavedeme u vás cloudový Office 365 od Microsoftu.
Inspirujte se základními typovými scénáři níže. Standardně počátek spolupráce probíhá na základě vstupní dohody s vámi a zjištění vašich potřeb.

Jste nová společnost

Ještě nemáte žádné řešení a chcete zavést M365. Zavedeme pro vás tuto platformu dle vašeho přání. 

Již fungujete, ale ne na M365

Zde bude hlavním krokem převedení vaši společnosti na novu platformu a dle dohody i migrace dat.

Již máte M365, ale chcete pomoci

Podíváme se blíže, jak vaše společnost funguje a navrhneme vám, jaké nástroje je možné využívat a jak. V případě zájmu vytvoříme  také  například SharePoint weby či vám poradíme s řízením projektů, úpravou procesů. 

Adopce M365

Adopcí M365 se rozumí zavedení platformy k zákazníkovi, buď dle standardů, či po dohodě na základě potřeb klienta.

Správa M365

Staneme se za vás administrátory M365. Jedná se například o zajištění nových licencí, nastavení přístupu uživatelů, hostů a další technicko-provozní úkoly, které můžete nechat na nás.  

Školení M365

Školení v oblasti M365 či jednotlivých nástrojů, jako je například Word, Excel, Planner, Stream, tvorba SharePoint webů a podobné. Témat je zde opravdu hodně, zeptejte se nás.

Konzultace

Chceme vám poradit a provést vás světem, cloudových nástrojů, (primárně Microsoft Office 365), digitálního marketingu, projektového řízení, tvorby webu či e-shopu, tak abyste se neztratili a získali to, co chcete. Zaměřujeme se na potřeby zákazníka, dle kterých připravujeme konkrétní plán.

Chci VĚDĚt VÍCE

Ceny

Vyjdeme vám vstříc. Ať už poptáváte jen malou službu, třeba zřízení M365 pro malou firmu či jednotlivce, anebo naopak hledáte komplexní řešení. Potřeby našich klientů jsou vždy individuální, ozvěte se nám s vaší poptávkou, věříme, že se domluvíme k oboustranné spokojenosti.

ZADAT POPTÁVKU