Co je Microsoft 365 Home?

Jistě znáte Word, Excel a další Microsoft programy – souhrnně nazývané Office. Microsoft nabízí nejen tyto Office programy, ale i další užitečné nástroje pro sdílení důležitých momentů vašich životů jako Teams, SharePoint weby, Planner a mnoho dalších. 
Jednou z mnoha výhod je i cloudové řešení, které umožňuje nejen prostor pro uložení informací, ale i online sdílení obrázků a dokumentů s ostatními členy rodiny či přáteli, ať jste kdekoliv.

MICROSOFT 365 HOME

S nejnovějšími aplikacemi, které využívají umělou inteligenci, budete o krok napřed. Služba funguje na všech zařízeních a operačním systému Windows, iOS i Android. Ty nejpraktičtější funkce jsme vybrali a popsali níže:

Čas s rodinou

Mějte rodinný čas perfektně zorganizovaný pomocí sharingu v kalendáři. Všichni členové rodiny vidí a sdílí vše mezi sebou.

ULOŽTE SI VZPOMÍNKY

1TB datové úložiště, kam se vejde nespočet dokumentů a fotografií, které můžete jednoduše sdílet.

MODERNÍ FUNKCE

Nejnovější funkce MS Wordu s inteligentní asistencí Editoru posune vaše dokumenty na vyšší úroveň. Pomůže s gramatikou a celkovou stylizací dokumentu. 

VIDEOHOVORY AŤ JSTE KDEKOLIV

Videohovory s rodinou, kterou nemůžete vidět každý den jsou samozřejmou součástí díky službě Teams. 

Licenci Microsoft 365 Home zakoupíte přímo na stránkách Microsoftu. Můžeme vám pomoci i se samotným nákupem. Ozvěte se nám.

Chci pomocI

Konzultace a pomoc při zřízení od CHCI365

 Ve CHCI365 se zaměřujeme na konzultace a pomoc při zřízení služby jak pro společnosti, domácnosti, tak pro jednotlivce.  

Nabízíme podporu při zřízení služby či pomoc s instalací aplikací na váš počítač. Poskytneme jednoduché a srozumitelné vysvětlení pro "neajťáky".

Naše služba je vhodná pro všechny. Ať už jste doma na rodičovské dovolené, nebo rozjíždíte své podnikání či vstupujete na akademickou půdu, pomůžeme vám. 

ZEPTEJTE SE NÁS

1. zadáte poptávku ve formuláři

2. ozveme se vám

3. online konzultace 

1. zadáte poptávku

Zkušenosti více než 10 let

Spolehlivost & Efektivita

Srozumitelné, lidské vysvětlení

Možnost pravidelné pomoci

Ceny

Chápeme, že každý z vás má jiné potřeby a proto jsme vytvořili tyto balíčky, abyste si mohli vybrat, co nejlépe odpovídá vašim požadavkům. Pokud si nejste jisti, který je pro vás nejvhodnější, kontaktujte nás přes poptávkový formulář. Společně vybereme to správné řešení.

Jednorázová pomoc

Chcete Microsoft 365 domů a nevíte jak na to? Náš balíček Jednorázové pomoci obsahuje odbornou pomoc s instalací aplikací po již zakoupené licenci. Pokud si nejste jisti nákupem licence, rádi vám pomůžeme i s tím.690,- jednorázově

CHCI MICROSOFT 365
DOMŮ

Pravidelná pomoc

Budeme vám k ruce každý měsíc a pomůžeme s rozvojem vašich znalostí. Zodpovíme 3 vaše otázky k tématu v rámci měsíčního paušálu. Následné dotazy účtujeme sazbou 290,-/30 min. Součástí tohoto balíčku je i zvýhodněná cena za úvodní nastavení jako v balíčku Jednorázové pomoci.

390,- měsíčně
+ 490,- ZŘÍZENÍ SLUŽBY

CHCI PRAVIDELNOU 
POMOC

Hodinová sazba

Potřebujete pomoc či poradit s čímkoliv co patří pod Microsoft 365 a nemáte měsíční paušál? V rámci naší servisní podpory jsme vám k dispozici za hodinovou sazbu 690,- za první započatou hodinu. Následně účtujeme 290,- za každých započatých 30 min. 
Jsme vám k dispozici, stačí se ozvat níže v poptávkovém formuláři.

690,-/hod
 

MÁM OTÁZKU